Ara

İNDİRİM

1940’tan Günümüze Sanat

 200,00

Büyük sanat yapitlari, olaganüstü bireylerin kendi varoluslarinin kendi içlerinde ve dünyada hakikatiyle hesaplasma çabalarindan dogar.

Qty

Sanatçinin deneyimi baskalarinin deneyimine dokundugu düzeyde, çalismasi da bir baskasi için olaylara iliskin taze bir bakis açisi sunar her ne kadar amaç bu olmasa da. Sanatçilarin, ideallerini kesfetmeleri ve sanatlari araciligiyla kendileri için belirleyici önem tasiyan konularin anlamlari üzerine tahminlerde bulunmalari açisindan bu, manevi bir ugrasidir. Sanatin en çok anlasilmaya, animsanmaya ve üzerinde tartisilmaya deger yönü de budur. Çagdas elestiri içinde tarihin kolektif yönü vurgulanmaktayken bazilari bu kitabi “kahramanlik anlatilari” sundugu için elestirebilir. Bu da isabetli olur. Sanatçilar kültürün ortak deneyiminin karsisinda dururlar; burada tanimlanan “kahramanlik” modelleri hayal gücünün, sezgi ve düsüncenin üstün basarilarindan olusur. Bize ilham verecek böylesi “kahramanlik anlatilarinin bulunmadigi bir kültür, dogrusu kasvetli bir manzara olusturacaktir.

Barkod

9786054146109

Sayfa Sayısı

560

Yayınevi

Karakalem Kitabevi Yayınları

Çeviren

Arif Ziya Tunç, Simber Atay Eskier

Eylülsanat kitabevinde Satılan Ürünler %100 Orjinal Ürün Garantisi Taşımaktadır. Her Ürünün Faturası Mevcuttur. 

 
Bizler sunduğumuz hizmette öncelik olarak müşteri memnuniyetini benimsiyoruz. Şirket politikamız ; müşterilerimize uygun fiyatlı orjinal ürünleri sizlere hızlı ve sorunsuz şekilde ulaştırmayı içermektedir. Memnun kalmadığınız ürünleri kullanmamak ve ambalajına zarar vermemek şartıyla bizlere ücretsiz olarak kargolayabilirsiniz.

 

Başa Dön