Ara

Tükendi

Eczacıbaşı Fotoğraf Sanatçıları Dizisi 12: Yusuf Tuvi Retrospektifi

Orijinal fiyat: ₺ 195,00.Şu andaki fiyat: ₺ 194,80.

ISBN: 9786056829772; Yazar : Kolektif; Yayıncı : Eczacıbaşı Yayınları; Dil : Türkçe; Cilt : Ciltsiz; Özet :

Eczacıbaşı Fotoğraf Sanatçıları Dizisi’nin yeni kitabı Yusuf Tuvi Retrospektifi, kitabevlerinde yerini alıyor. Eczacıbaşı Topluluğu’nun 50 yılı aşkın bir geçmişe sahip fotoğraf yayıncılığı geleneğinin bir parçası olan ve Dr. Nejat F. Eczacıbaşı Vakfı tarafından yayınlanan seri, her yıl değerli bir fotoğraf sanatçısının retrospektif kitabını, sanatsal bütünlük içinde izleyicilere ulaştırıyor.

Kitapta, Yusuf Tuvi’nin 45 yılı bulan fotoğrafçılık hayatı retrospektif bakış açısıyla yer alıyor. Ülkemiz fotoğrafının lirik-romantik kanadının bir temsilcisi olan Yusuf Tuvi, hümanist bir yaklaşımla var oluşun insani boyutlarını özenli kompozisyonlara dönüştürerek fotoğraf aracılığıyla izleyiciyle buluşturuyor.

Konsept ve tasarımı Bülent Erkmen’e ait olan ve editörlüğünü Merih Akoğul’un üstlendiği Eczacıbaşı Fotoğraf Sanatçıları Dizisi’nin on ikinci kitabı, Yusuf Tuvi Retrospektifi, Türkçe ve İngilizce olarak iki dilde sunuluyor.

Barkod

KB9786056829772

Yayınevi

Eczacıbaşı Yayınları

Eylülsanat kitabevinde Satılan Ürünler %100 Orjinal Ürün Garantisi Taşımaktadır. Her Ürünün Faturası Mevcuttur. 

 
Bizler sunduğumuz hizmette öncelik olarak müşteri memnuniyetini benimsiyoruz. Şirket politikamız ; müşterilerimize uygun fiyatlı orjinal ürünleri sizlere hızlı ve sorunsuz şekilde ulaştırmayı içermektedir. Memnun kalmadığınız ürünleri kullanmamak ve ambalajına zarar vermemek şartıyla bizlere ücretsiz olarak kargolayabilirsiniz.

Stokta yok

 

Başa Dön