Ara

Gençler Için Nazım Hikmet Oyunları Çalışma Ve Malzeme Kitabı – Zehra İpşiroğlu

 55,00

“Gençler için Nazım Hikmet Oyunları” kitabı bir çalışma, dşnme ve retme kitabı. Yaratıcı okumaya bir çalışma ve tartışma ortamı yaratmak.
Gençler için Nazım Hikmet Oyunları’nda N. Hikmet’in çeşitli dönemlerde yazdığı ç oyunu; “Ferhat ile Şirin”, “İvan İvanoviç Var mıydı Yok muydu”, “Tartf 59” ele alınıyor. Sevgi, aşk ve yapıcılık; brokrasi, iktidar hırsı ve kişilik yitimi; otoriter eğilimler ve din sömrs gibi temel sorunları ele alan bu oyunlar, okuyucuyu toplumsal sorunlar ve adaletsizlikler zerine eleştirel açıdan dşnmeye yöneltiyorlar.
çalışmanın çıkış noktası, bu oyunların bugn bize ne söylediği. İkinci aşamada bu oyunlardan çağdaş bir öğretim anlayışı çerçevesinde orta ve yksek öğretimde nasıl yararlanılabileceği zerinde duruluyor. Buradaki temel amaç, oyun metinleri zerinde yapılacak olan çalışmalarla, gençlerin çözmleyici ve eleştirel dşnme yetilerini ve yaratıcı gizilgçlerini geliştirmek.
“Gençler İçin Nazım Hikmet Oyunları” kitabı bir ilki oluşturuyor. Olabildiğince geniş bir çevrenin yararlanmasını umduğumuz bu kitabın bir başlangıcı oluşturması, bunu başka yazarların da yapıtlarını ele alan yeni malzeme ve çalışma kitaplarının izlemesi dileği ile..

Barkod

218190

Yayınevi

Papirüs Yayınevi

Eylülsanat kitabevinde Satılan Ürünler %100 Orjinal Ürün Garantisi Taşımaktadır. Her Ürünün Faturası Mevcuttur. 

 
Bizler sunduğumuz hizmette öncelik olarak müşteri memnuniyetini benimsiyoruz. Şirket politikamız ; müşterilerimize uygun fiyatlı orjinal ürünleri sizlere hızlı ve sorunsuz şekilde ulaştırmayı içermektedir. Memnun kalmadığınız ürünleri kullanmamak ve ambalajına zarar vermemek şartıyla bizlere ücretsiz olarak kargolayabilirsiniz.

1 adet stokta

 

Başa Dön