Ara

İNDİRİM

Görsel Sanatlarda Anlam ve Algı

 64,00

Güzel Sanatlar’la ilgilenenlerin başucu kitabı olmaya ve sanat öğrencilerinin derslerinde kaynak olarak kullanılmaya aday bir kitap; “Görsel Sanatlarda Anlam Ve Algı”…

DVD’li

Qty

Görsel sanatlar alanında yaratılan eserlerin doğru okunabilmesi, bunun sonucunda doğru yorumlanabilmesi için bilinmesi gerekli olan kompozisyon, estetik, renk, göstergebilim konuları, sanat tarihi ve farklı bakış açıları ile yorumlanan tasarımların tamamı bu kitapta…Arel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Güler Ertan ve T.C. İstanbul Kültür Üniversitesi İşletmecilik Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarımı Programı, Dr. Emin Sansarcı’nın kaleminden, geçmişten günümüze resim, grafik tasarım ve fotoğraf alanında görsel okumalar… Güzel sanatlar alanında gerçekleşen değişim, teknolojinin dahil olduğu sanat alanları ve bunun sonucunda bu disiplinlerde yaşanan farklılıklar. Dijitalin getirdiği kolaylıklar ve yitirilmesine yol açtığı değerler. Yaratıcı tasarım örnekleri ile zenginleştirilmiş olan bu kitap ile Grafik Tasarım ve Fotoğraf alanlarında temel bilgiler edinebilir, bu örneklerin değerlendirmesi, karşılaştırması ve kitabın içeriğine dahil olan DVD’de yer alan; Prof. Güler Ertan’ın fotoğrafları ile yaratılmış, “Dans ve Renk”, “Dans ve Ruh” ve “Nefes” isimli dia gösterileri ile modern ile postmodernin farklarını görebilirsiniz. Günümüzde her alanda karşılaşılan görsel kodları anlamlandırmada ve yorumlamada yardımcı, yalnızca görsel sanatlar değil, aynı zamanda algı konusunda da yararlanılabilecek bir kitap.

Barkod

9789758015146

Sayfa Sayısı

240

Yayınevi

Alternatif Yayıncılık

Eylülsanat kitabevinde Satılan Ürünler %100 Orjinal Ürün Garantisi Taşımaktadır. Her Ürünün Faturası Mevcuttur. 

 
Bizler sunduğumuz hizmette öncelik olarak müşteri memnuniyetini benimsiyoruz. Şirket politikamız ; müşterilerimize uygun fiyatlı orjinal ürünleri sizlere hızlı ve sorunsuz şekilde ulaştırmayı içermektedir. Memnun kalmadığınız ürünleri kullanmamak ve ambalajına zarar vermemek şartıyla bizlere ücretsiz olarak kargolayabilirsiniz.

Stokta

 

Başa Dön