Ara

Tükendi

Imgenin Zamanı:sanat Hafıza Direniş

 44,00

:İmgenin Zamanı: Sanat, Hafıza, Direniş”, zaman içinde sıçramalar ve sapmalarla ilerleyen bir izlekle direnme olgusuna ve imgenin kolektif hafızasına bakmayı amaçlıyor. Stefan Zweigın deyişiyle ‘yıldızın parladığı tarihsel anları, ‘zamana direnen imgeleri ve evrenselleşmiş ikonlarda ifadesini bulan ‘imgelerle direnme pratiğini konu edinen bu çalışma kapsamındaki yazılar, 2014 yılında bu kitap projesi için sipariş edildi.
Eda Sezgin’in editörlğn stlendiği çalışmada; Emre Zeytinoğlu, Rahmi öğdl, Barış Acar, Nazlı Pektaş, Göksel Aymaz, özkan Agtaş, Simge özer ve M. Nur Aktan yazılarıyla yer alıyor. :İmgenin Zamanı: Sanat Hafıza Direniş”; Pieter Bruegel, Caravaggio, Caspar David Friedrich, Jacques-Louis David, Delacroix, Ilya Repin, Picasso, Andy Warhol, Banksy ve Mona Hatoum başta olmak zere farklı yzyıllardan sanatçıları ve yapıtlarını bir araya getiriyor; sanatı, sokağı ve direnişi birbirine yansıyan yzleriyle, hem zamanda hem de zamansız deneyimler olarak ele alıyor.

Barkod

9786058171473

Yayınevi

Corpus Yayınları

Eylülsanat kitabevinde Satılan Ürünler %100 Orjinal Ürün Garantisi Taşımaktadır. Her Ürünün Faturası Mevcuttur. 

 
Bizler sunduğumuz hizmette öncelik olarak müşteri memnuniyetini benimsiyoruz. Şirket politikamız ; müşterilerimize uygun fiyatlı orjinal ürünleri sizlere hızlı ve sorunsuz şekilde ulaştırmayı içermektedir. Memnun kalmadığınız ürünleri kullanmamak ve ambalajına zarar vermemek şartıyla bizlere ücretsiz olarak kargolayabilirsiniz.

Stokta yok

 

Başa Dön