Ara

Tükendi

Masallarda Bir Peri Çıkar Karşınıza Gerçek Hayatta Öğretmen

 59,00

Ahmet Şerif İzgörenin yeni kitabı Masallarda Bir Peri çıkar Karşınıza Gerçek Hayatta öğretmen raflardaki yerini aldı.
öğretmen, aile, öğrenci, sistem ve lke kltr başlıklarında eğitim sistemini irdeleyen İzgören, kitabında sistemin tm paydaşlarına öneriler sunuyor. lke geleceğiyle ilgili en önemli başlığın eğitim olduğunu, sistemin doğru kurgulanması durumunda değişimin başlayacağını savunan İzgören, çalışmasında :Eğitim sistemimiz nasıl daha iyi olabilir?” sorusunun da yanıtını arıyor.
Keyifli okumalar.
Gerçek örneklerle, çok gzel mesajlarla, dokman ve sayısal verilerle :mutlaka okunmalı” dediğim bir kitap olmuş. Bu kitabı okuyan öğretmenler mutlaka kendileriyle yzleşecek ve mesleki geçmişlerini, rettiklerini ve tkettiklerini gözden geçireceklerdir, eminim. Bir öğretmen olarak karşılaştığım örneklerden yola çıkarsak kitapta vurgulanan başlıkların ve içeriklerinin çok yerinde olduğunu söyleyebilirim. Hocamın emeğine, görşne, kalbine sağlık.
– Glistan Ekiner/Bahçeşehir Koleji İlkokul Eğitim Koordinatör-öğrenme Stilleri Eğitmeni
Şerif Hocanın bende yarattığı en byk etki lkesine olan koşulsuz sevdasıydı. Okudukça ve tanıdıkça sevdası anlam kazandı, o bu lkenin gzel çocuklarına olan inancından hiçbir şey kaybetmeden çalışıyor. Şimdi de Masallarda Bir Peri çıkar Karşınıza Gerçek Hayatta öğretmen kitabıyla çalıyor kapılarımızı. Kitapta buram buram Anadolu kokan anılarla bezenmiş öğretmen, anne-baba tutumları da yer alıyor. Şerif Hoca bir şey öğretmeye çalışmıyor, sadece bıraktığı duyguyla yaşama yeniden dört elle sarılmamız gerektiğini fısıldıyor kçk harflerle byk izler bırakarak…
– Mjdat Ataman/Eğitimci-Yazar
öğrenci, öğretmen, yönetici ve bir veli olarak geçirdiğim btn sreçleri tekrar sorgulamamı sağlayan, bitirdiğimde :İyi ki böyle yapmışım, keşke böyle yapsaydım ve mutlaka böyle yapacağım” dediğim bir başucu kitabı.
– Metin Altun/İzmir Trk Koleji
– Bornova İlköğretim Mdr
Ahmet Şerif İzgören birçok öğretmen ve öğrencinin model aldığı bir yazar. Kitabı okuyunca neden böyle olduğunu çok daha iyi anladım.Tm okul yöneticilerinin okuması gereken bir kitap.
– Ali Mahmut Akça/UKEB Okulları Mdr
Bir öğretmen olarak diğerleri gibi bir solukta okudum bu kitabınızı da. Yine mthiş gözlemler, hayata dair eğitime dair yaşanmışlıklar, iyi yapılan ve yapılamayan işleri tespit ederek sunulan öneriler, örnekler… Herkes kendi yaşamından satırlar bulacak bu başucu kitabında… Ve dşnecek yapması gerekenleri, yapılması gerekenleri; diyecek ki :umudun olduğu yerde mucizeler çiçek açacak”.
– Nihal Sav/öğretmen

Barkod

9786059367417

Yayınevi

ELMA Yayınevi

Eylülsanat kitabevinde Satılan Ürünler %100 Orjinal Ürün Garantisi Taşımaktadır. Her Ürünün Faturası Mevcuttur. 

 
Bizler sunduğumuz hizmette öncelik olarak müşteri memnuniyetini benimsiyoruz. Şirket politikamız ; müşterilerimize uygun fiyatlı orjinal ürünleri sizlere hızlı ve sorunsuz şekilde ulaştırmayı içermektedir. Memnun kalmadığınız ürünleri kullanmamak ve ambalajına zarar vermemek şartıyla bizlere ücretsiz olarak kargolayabilirsiniz.

Stokta yok

 

Başa Dön