Ara

Tükendi

Renoir – 500 Görsel Eşliğinde Yaşamı Ve Eserleri

Orijinal fiyat: ₺ 350,00.Şu andaki fiyat: ₺ 178,85.

Tum zamanların en populer ressamlarından biri olan izlenimci Pierre Auguste Renoira ilişkin kapsamlı bir referans kitap. Sanatcının ozel yaşamı, eğitimi, sanatsal esin kaynaklarıyla birlikte izlenimciliğin gelişmekte olduğu donemin canlı ve buyuleyici bir incelemesi.
Louvredaki ustaların resimlerini kopyalamasından, Ecole des Beaux Artsdaki eğitimine ve Claude Monet gibi cağdaşlarıyla birlikte calışmasına kadar sanatcının tum yaratıcı gelişiminin incelenmesi. Sanatcının resimlerinin her birinin diğer eserleriyle ilişkilendirilerincelendiği kapsamlı bir galeri.
Renoirın evine, yaşamına ve ailesine ait resimlerle birlikte sanatcının en bilinen tablolarından derlenen 500 gorselle zengin bir secki.

Barkod

258004

Yayınevi

İş Bankası Kültür Yayınları

Eylülsanat kitabevinde Satılan Ürünler %100 Orjinal Ürün Garantisi Taşımaktadır. Her Ürünün Faturası Mevcuttur. 

 
Bizler sunduğumuz hizmette öncelik olarak müşteri memnuniyetini benimsiyoruz. Şirket politikamız ; müşterilerimize uygun fiyatlı orjinal ürünleri sizlere hızlı ve sorunsuz şekilde ulaştırmayı içermektedir. Memnun kalmadığınız ürünleri kullanmamak ve ambalajına zarar vermemek şartıyla bizlere ücretsiz olarak kargolayabilirsiniz.

Stokta yok

 

Başa Dön