Ara

İNDİRİM

Sanat Bilgisi 1.Kitap

 24,00

Böyle bir kitap dizisi, ülkemizde bilindiği kadarıyla ilk. Bir sanat filozofunun içerik ve form dilinin tüm sorumluluğunu üstlendiği bir yayın olarak okurla buluşacak olması heyecan verici. Bundan böyle, hazır olduğu zaman yayınlanacak dizinin ilerideki kitaplarıyla birlikte farklı, kanona bağlı olmayan, dışarıda kalmayı benimsemiş, dolayısıyla bir sürüye ait olmayan kafanın önemli gördüğü yepyeni yazılarıyla bir birikim oluşturacağını şimdiden ifade edebiliriz.

Yayını her şeyiyle hem hazırlayan, hem de yazan Özkan Eroğlu ise, çalışmasıyla ilgili şunları dile getirmekte: “Sıra dışı ve öyle bir bakış açısı kapsamında hem derinleşerek, hem de ısrarcı davranarak farklı noktaları kendime dert edindiğim bir kitap dizisini başlatıyorum. İçeride değil de, dışarıda olanlara kapımız asla kapalı değil, ancak o kapıdan geçip de, bu dizide yer alacak olana karar noktası olmaksa bir sorumluluk bayrağını taşımak anlamına gelmekte. En önemlisi de tarafımca doldur boşalt yayıncılığı kökten yok etmeye yönelik bir doğru örneğin gelecek kuşaklara bırakılıyor olmasıdır ki, işte bu durum beni ziyadesiyle mutlu edendir.

Barkod

9786052158210

Sayfa Sayısı

80

Yayınevi

Tekhne Yayınları

Yazar

Özkan Eroğlu

Eylülsanat kitabevinde Satılan Ürünler %100 Orjinal Ürün Garantisi Taşımaktadır. Her Ürünün Faturası Mevcuttur. 

 
Bizler sunduğumuz hizmette öncelik olarak müşteri memnuniyetini benimsiyoruz. Şirket politikamız ; müşterilerimize uygun fiyatlı orjinal ürünleri sizlere hızlı ve sorunsuz şekilde ulaştırmayı içermektedir. Memnun kalmadığınız ürünleri kullanmamak ve ambalajına zarar vermemek şartıyla bizlere ücretsiz olarak kargolayabilirsiniz.

1 adet stokta

 

Başa Dön