Ara

Tükendi

Sanat Hakkında Kısa Bir Kitap

 200,00

Aydınlatıcı ve coşkulu slubuyla elinizdeki bu kitap, sanatın nasıl retildiği, yorumlandığı ve sergilendiği konusundaki önemli sorulara gvenilir yanıtlar veriyor. Gereksiz teknik terim kullanımından bilinçli şekilde uzak durulan Sanat Hakkında Kısa Bir Kitap, sanatçının yaratıcı drts ve eserlerinin ardındaki motivasyon zerine dşnmeye sevk eden ilgi çekici ve ilerlenmesi kolay bir rota sunuyor.

Kitap, mağara resimlerinden çağdaş multimedya çalışmalarına kadar farklı dönemlerde ve kltrlerde retilmiş sanat eserleri arasında yapılan yeni karşılaştırmaları içeriyor. Dşndrc ve ilham verici bu metin, elinde sözlk olmaksızın sanat hakkında bilgilenmek isteyen herkes için ideal bir yoldaş. :John Berger’in Görme Biçimleri adlı eserinden bu yana okuduğum, görsel sanat zerine yapılmış en etkileyici inceleme.”

-Eduard Dimendberg, Kaliforniya niversitesi Görsel çalışmalar Profesör

Barkod

9786059452441

Yayınevi

Hayalperest Kitap Yayınları

Eylülsanat kitabevinde Satılan Ürünler %100 Orjinal Ürün Garantisi Taşımaktadır. Her Ürünün Faturası Mevcuttur. 

 
Bizler sunduğumuz hizmette öncelik olarak müşteri memnuniyetini benimsiyoruz. Şirket politikamız ; müşterilerimize uygun fiyatlı orjinal ürünleri sizlere hızlı ve sorunsuz şekilde ulaştırmayı içermektedir. Memnun kalmadığınız ürünleri kullanmamak ve ambalajına zarar vermemek şartıyla bizlere ücretsiz olarak kargolayabilirsiniz.

Stokta yok

 

Başa Dön