Ara

Tükendi

Sanatın Temelleri

 590,00

Sanatın Temelleri, nesiller boyu öğrencilere hem sanatın temel unsurları hem de o unsurların zengin ve çeşitli uygulanışlarının tarihçesiyle rehberlik etmiştir. Sanatın Temellerini incelikli yaratımın temel kavramları olan :bilmeye” ve :hissetmeye” yardımcı olması için dzenledik. çok sayıda görsel örnek, dersleri salt tartışmanın ötesine taşıyıp, söylemek yerine göstererek tanıtmak dzeyine ykseltti. Her zaman olduğu gibi, amacımız öğrencileri sınırlı bir dşnceye kilitlemeden ya da mekanik fikirleri kopyalamadan ögrenmeye teşvik etmektir.
Temel sanat eğitimi şimdiye dek hiç olmadığı kadar hayati önem taşıyor. Bu kitap sanat öğelerinin geniş çaplı kapsamı, netlik, bol resimli örnekler, dikkatle seçilmiş renkli görntler ve iyi tanımlanmış kavramlar ile bu ihtiyacı karşılamak amacındadır. Bunların uygulanmasına yardımcı olan öğeler ve ilkeler, geçmişte olduğu gibi, hala btn sanatçılar tarafından kullanılır; bunlar teknolojik evrim ile genişlemiştir ve öğelerin kullanıma sunulmasını sağlayacak bir şekilde yeniden dzenlenmiştir.
Sanatın Temelleri bileşenlerin farklı yanlarına hem bağımsız ve hem de bağlamlar içinde bakar. Her ne kadar, hepsinin btnlk içinde çalışması gerektiği için, tek bir bileşen diğerlerinden yalıtılarak geliştirilemese de amacımız, öğrencilerin belki bilinçsizce kullanılabilen ve çabalamadan diğerleri ile btnleşebilen her öğe hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamaktır.

Barkod

9786054146123

Yayınevi

Karakalem Kitabevi Yayınları

Eylülsanat kitabevinde Satılan Ürünler %100 Orjinal Ürün Garantisi Taşımaktadır. Her Ürünün Faturası Mevcuttur. 

 
Bizler sunduğumuz hizmette öncelik olarak müşteri memnuniyetini benimsiyoruz. Şirket politikamız ; müşterilerimize uygun fiyatlı orjinal ürünleri sizlere hızlı ve sorunsuz şekilde ulaştırmayı içermektedir. Memnun kalmadığınız ürünleri kullanmamak ve ambalajına zarar vermemek şartıyla bizlere ücretsiz olarak kargolayabilirsiniz.

Stokta yok

 

Başa Dön