Ara

İNDİRİM

Seramik Hataları ve Çözüm Yöntemleri

 152,00

Bu kitap çömlekçilerin üretim sürecinde ortaya çikan birçok sorunun dogasi, nedenleri ve çözümlerini hemen belirleyebilmeleri için onlara yardimci olmayi amaçlamaktadir. Bununla birlikte, bu kitap bundan çok daha ötedir; kitabin ayrintili açiklamalari seramik üretimi ve pisirme islemleri ile ilgili de mükemmel bir teknolojik döküm sunmaktadir.

Qty

Kapsamli ve kullanimi kolay olan bu kitap çömlek ustalari, seramik ögrenci ve ögretmenleri ve seramik endüstrisinde çalisanlar için muazzam bir yardimci referans kaynagi olarak zaten kendisini kanitlamistir. Harry Fraser kitabi dört temel bölüm seklinde düzenlemistir. Bunlar; pismemis ve bisküvi bünyeden, döküm islemlerinden, sirlama sirasinda ve sirli üründen ortaya çikan hatalar ve dekorlamadan sonra görülen sorunlar seklindedir. Bu ikinci baskida kitaba seramik test metotlari üzerine yeni bir bölüm ile sorunlardan nasil kaçinilabilecegini içeren saglik ve güvenlik üzerine genisletilmis bir bölümde eklenmistir. Bu yeni baski, renkli gösterimlerle tamamen yeniden dizayn edilmis ve yazilar yeni gelismeleri yansitmak için tekrar gözden geçirilmis, güncellenmis ve genisletilmistir. Bu içerigi kapsayan diger benzer kitaplar hatalar ve çözümleri konusuna kisa bölümler ayirirken bu kitap bastan sona hatalari belirleme ve çözümler önerme konusuna adanmis kendi alanindaki tek kitaptir.

Barkod

9786054146055

Cilt

Ciltsiz

Sayfa Sayısı

192

Yayınevi

Karakalem Kitabevi Yayınları

Çeviren

İlker Özkan, Zeliha Mete

Eylülsanat kitabevinde Satılan Ürünler %100 Orjinal Ürün Garantisi Taşımaktadır. Her Ürünün Faturası Mevcuttur. 

 
Bizler sunduğumuz hizmette öncelik olarak müşteri memnuniyetini benimsiyoruz. Şirket politikamız ; müşterilerimize uygun fiyatlı orjinal ürünleri sizlere hızlı ve sorunsuz şekilde ulaştırmayı içermektedir. Memnun kalmadığınız ürünleri kullanmamak ve ambalajına zarar vermemek şartıyla bizlere ücretsiz olarak kargolayabilirsiniz.

Stokta

 

Başa Dön