Ara

İNDİRİM

Türkiye’de Sanat ve Resim Üzerine – Jale Nejdet Erzen

 90,00

Trkiyede Sanat ve Resim zerine
çoğu 1980-1990 yıllarında sanat dergilerie yazılan bu metinlerin hala geçerliliklerini korudukları söylenebilir. Trkiyede sanat bugn her ne kadar byk bir atılım içinde olsa da, o gnden bu yana temel bazı konularda fark kaydetmiş sayılmaz.
Trkiyenin btn kaynakları gibi sanat da giderek tek bir merkezde, İstanbulda toplanmış; sanatçı, sanat eğitimi, sanat seyri ve seyircisi yine İstanbulda yoğunlaşmıştır. 1980-1990 yıllarından bu gne en byk fark sanat pazarının canlanmış ve dış pazara bir derece daha açılmış olmasıdır. Buna karşın, 1980 ve 1990larda Ankarada yoğun bir şekilde var olan kltr ve sanat yaşamı çoğunlukla yine İstanbula kaymıştır. Bu yazılarda söz geçen sanatçıların çoğu ise hala etkin bir şekilde sanat yaşamımıza katkıda bulunmaktadırlar.

Barkod

9786052382196

Yayınevi

Akıl Çelen Kitaplar

Eylülsanat kitabevinde Satılan Ürünler %100 Orjinal Ürün Garantisi Taşımaktadır. Her Ürünün Faturası Mevcuttur. 

 
Bizler sunduğumuz hizmette öncelik olarak müşteri memnuniyetini benimsiyoruz. Şirket politikamız ; müşterilerimize uygun fiyatlı orjinal ürünleri sizlere hızlı ve sorunsuz şekilde ulaştırmayı içermektedir. Memnun kalmadığınız ürünleri kullanmamak ve ambalajına zarar vermemek şartıyla bizlere ücretsiz olarak kargolayabilirsiniz.

1 adet stokta

 

Başa Dön